#Projektowanie graficzne Mediana Studio Projektów Graficznych i Ilustracji

XXI wiek to nowe wyzwania i inne oczekiwania. Współczesne osiągnięcia technologiczne sprawiły że lwia część informacji przeniosła się do rzeczywistości wirtualnej. Jednocześnie ta część, która pozostała postawiła nowe wyższe wymagania informacyjne i graficzne. Jako grafik muszę sprostać obu tym wyzwaniom, moje projekty odznaczają się jasnym przekazem treści i prostą formą aby klienci mogli w gąszczu informacji znaleźć te najpotrzebniejsze, najbardziej dla nich istotne.

Projektowanie graficzne to szerokie pojęcie, w którym mieści się wiele różnych tematów. Można znaleźć prace użytkowe jak i te pełniące tylko funkcję zdobniczą. Moje prace mają charakter użytkowy w swojej funkcji i treści. Zajmuję się projektowaniem ulotek, kalendarzy reklamowych, plakatów i podobnych użytków tworzonych na potrzeby reklamy, bez znaczenia czy ma być to reklama drukowana czy umieszczana w sieci internetowej.

#Naklejki ścienne wycinane na ploterze z folii

Naklejki ścienne były pomysłem, który powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, twórczym wykorzystaniem drzemiącego potencjału mojej wyobraźni i posiadanego parku maszyn. Dzięki temu każdy potencjalnie zainteresowany Klient może znaleźć własny sposób na swoje indywidualne wnętrze bez angażowania ogromnych środków własnych. Naklejki ścienne to rewitalizacja ściany bez potrzeby jej malowania. Z pełna odpowiedzialnością mogę zaprosić do e-sklepu dekorujdomek.pl. Jest tam mnóstwo gotowych wzorów naklejek, jak i możliwość przygotowania naklejki według indywidualnego zlecenia, można zlecić również wycięcie naklejki według pomysłu zleceniodawcy.

Szukasz wyjątkowego projektu, każde zlecenia traktuje bardzo poważnie. Projektowanie to moja pasja, wykonywana przez lata, która staram się opanować do perfekcji.

Zasadniczo projektuję: plakaty reklamowe, katalogi, ulotki, banery, reklamy internetowe, ulotki składane, foldery, broszury, albumy, wizytówki, karty menu i wszelkie inne formy reklamowe.

Czy projekt może być zrealizowany błyskawicznie, na ogół jest to możliwe. Jednak wpływ na czas realizacji pracy ma kilka czynników. Wielkość zamówienia oraz oczekiwania kontrahenta dotyczące projektu. Ilość nanoszonych poprawek. Te wszystkie czynniki mają wpływ na finalizację zamówienia.

Złożenie zlecenia, zamówienie projektu reklamy jest bardzo proste wystarczy wysłać maila lub zadzwonić. Wszelkie dane kontaktowe podane są w zakładce kontakt. Zapraszam.